Wuko Gdańsk - usługi kanalizacyjne

Masz problem z zapchanym odpływem ? Wybija kanaliza ? Zadzwoń do nas 24h 📞 794 407 940 Jesteśmy firmą specjalizująca się w wykonywaniu awaryjnych interwencji w zakresie czyszczenia i naprawy kanalizacji w budynkach mieszkalnych i komercyjnych na terenie Gdańska.W przypadku poważniejszych blokad,do usuwania zatorów wykorzystujemy metodę wysokociśnieniową (hydrodynamiczną). Specjalistyczne pojazdy WUKO są wyposażone w mocne pompy które sprężają wodę,która poprzez specjalne dysze rozbija i usuwa nieczystości z kanalizacji.
wuko gdańsk

Sprawdzone

Pogotowie kanalizacyjne

Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu gwarantujemy profesjonalne i sprawne czyszczenie kanalizacji oraz inne specjalistyczne usługi wod-kan, z którymi mogą państwo zapoznać się na naszej stronie.W naszej pracy korzystamy z nowoczesnej technologii do obsługi sieci kanalizacyjnych, co gwarantuje wykonanie prac w bardzo krótkim czasie.

Wybierz solidną firmę

Usługi wuko 24h
skutecznie i tanio !

Ponad 25 lat na rynku i tysiące zadowolonych klientów,którzy zawsze zwracają się do nas o pomoc,gdyż wiedzą że usuwamy wszelkie blokady kanalizacyjne szybko i fachowo.Nasi technicy to specjaliści którzy pracują w pocie czoła,aby jak najszybciej usunąć awarię w twoim domu.

 

Obsługujemy :

Potrzebujesz fachowej pomocy ?

Przyjedziemy błyskawicznie

Zalety ciśnieniowego udrażniania kanalizacji :

1.Podczas czyszczenia używana jest wyłącznie woda,bez środków chemicznych przez co nie ma zagrożenia dla mieszkańców i środowiska naturalnego.

2.Pomimo znacznego ciśnienia woda usuwa tylko zanieczyszczenia,nie uszkadzając rur od środka.

3.Dzięki elastycznemu wężowi i odpowiednim dyszom czyszczącym możliwe jest płukanie długich odcinków kanałów.

4.Praca w porównaniu z innymi metodami zajmuje znacznie mniej czasu.

5.Wuko może pracować również w ujemnych temperaturach – bez problemu udrożnimy każdą rurę podczas mrozów.

6.Metoda ciśnieniowego usuwania zatorów z odpływów kanalizacyjnych jest szczególnie skuteczna przy usuwaniu tłuszczu,twardych osadów i piasku.

Wysoka jakość usług
w rozsądnych cenach !

Jesteśmy lokalnym serwisem kanalizacyjnym dostępnym 24 godziny na dobę,gotowi do pracy w każdej chwili.
Bieżącą konserwację i czyszczenie  sieci kanalizacyjnych realizują 7 dni w tygodniu doświadczeni fachowcy  - korzystając z pojazdu wyposażonego w niezbędny sprzęt do usunięcia każdej awarii wod-kan.
Ceny:
Z nami nie ma przykrych niespodzianek finansowych po wykonanej pracy. Działamy przejrzyście, podając ceny z góry.
Telefon czynny 24h/7
794 407 940
Sprawdź

Co mówią klienci o naszej firmie